VW POLO 1.4 TDI -03

Shitet nga: Enea 07 Nën 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Pogradec
Shitet VW POLO 1.4 nafte,TDI (me DI t kuqe) e 2003, 5 porta , me kamio manuale (5 marsha ),ne gjendje shum t mire pune me te gjitha sherbimet e sapo kryera muajin e pare.129000 KM , me 4 aibag,gome rezerve dhe me klime etj.Xhamat e para elektrik bashk me pasqyrat.Dokumenta te rregullta te prera per 1 vit.Ngjyre gri metalizato.
Cmimi 3500 Euro i diskutueshem ! !
Makina shitet per arsye emigrimi ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim