Nissan Sunny dizel -97

Shitet nga: beni 07 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
1.6 benzine marsh automatik cmimi i diskutushem makina ka 4 xhama elektrik kondicioner dhe kamio atomatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim