Merceded A 140 benzin -00

Shitet nga: niko 19 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pogradec
shes makine Benz A class.Makina eshte ne gjendje pune te mire.Ka motor 1.4 benzin dhe harxhon 6.5 l.Ka dogane te paguar.Makines i duhen vetem targat dhe siguracioni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim