AUDI A6 1.9 -01

Shitet nga: TILI 07 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Peqin
AUDI A6 VITI 2001 . MOTORR 1.9 NAFTE . NGJYRA MAT , .. MAKINA ESHTE NE GJENJE SHUM TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE , GABINE SHUM E PASTER , SENDILJE LEKURE NGJYR VIZHNJE , , LETRA TE SAPO PAGUARA , ESHTE E GACME PER CDO LLOJE PROVE ,,,,, NE MARREVESHJE .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim