u shit flm O K A Z I O N ! NISSAN X-TRAIL 2.2 D..

Shitet nga: Dorian F 14 Krr 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Nissan X-trail 2.2 dci Nafte 4x4 Viti 2004
Xhama elektrik
2 celsa me pult
Timon lekure me cruise control
Esp, asr, traction control, 4x4
4 bokse origjinal shum te fuqishem + radio cd mp3
Gom rezerv e paperdorur
Disqe alumin shum te paster
goma te reja 100 %
+ 4 goma te tjera me disqe kupa origjinale
Klimatronic automatike
Fener mjegull para mbrapa
Kamjo manuale 6 marsha
Pasqyra elektrike
Ndenjese krahu
sensor teperature mjedisi
Ne gjendje perfekte
Airbag shofer pasagjeri dhe anesor
Timon hidraulik shum i lehte
Me dogan te paguar me gjendje Shum te mire Shum e paster
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim