flm merr jep u shit

Shitet nga: fredi 09 Krr 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Fier
shes fiat punto me dukumenta te rregullta der ne dhjetor 2015 ose e nderroj me ndonje makin tjeter po me kete cmim me 4 porta ... kam dhe shum pjes rezerv per kete lloj makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim