VW Touareg dizel -05

Shitet nga: Jetmir 08 Sht 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Fier
Shitet Volkswagen Touareg ne gjendje te mire...Me kambio automatike,motorr dizel 2.5 tdi,ngjyre e zeze..Xhamat mbrapa te zinj nga fabrika...PA DOGAN dhe pa letra shqiptare 9000EURO..ME DOGANE dhe letrat shqiptare 12000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim