VW POLO 1.6 BENZINE GAS SEKUENCIAL -97

Shitet nga: ERALD 18 Gsh 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Fier
VOLKSWAGEN POLO
VITI 1997
BENZINE GAS SEKUENCIAL DIGITAL
KONDICIONER
ME TARGA DHE LETRA TE PAGUARA
CMIMI 1600 EURO
MAKINA NE GJENDJE PERFEKTE

TEL 0692461605
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim