VW Golf 5 2.0 TDI -05

Shitet nga: Afrim 30 Tet 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Fier
Okazion !!!
Golf 5...viti 2005 ...2.0 TDI me 170 mij km origjinale...targa AA dhe taksa te paguara...cmimi 4.600 euro !!!
flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim