U shit flm Okazion ! Audi A4 1.9 TDI -03 automa..

Shitet nga: Dorian F 21 Jan 06:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Audi A 4 1.9 TDI viti 2003 ,
full
kambio automatike ,
6 marsha
klimatronic dual ,
ABS ,
6 airbag ,
ESP ,
DVD mp3 cd ,
pasqyra me vet palosje elektrike ,
Cels me pult
Goma 80% te reja
Disqe shum te paster
Makina esht ne gjendje te shkelqyer
nga ana estetetike shum e bukur dhe
sallon shum i paster si dhe mekanike .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim