U shit Faleminderit MERR JEP

Shitet nga: Passat Okazion 30 Tet 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Fier
SHITET WOLKSWAGEN PASSAT OKAZION.
VITI I PRODHIMIT : 1999 - 2000. KM:180.000
MOTORI : 1.9 TDI DIESEL me I te kuqe.
KLIMA DIXHITALE.
KAMBIO MANUALE 5 MARSHA.
ABS.
DRITAT XENO FILIPS , FREXHA LED.
DISQE ALUMINE R15.
GOMAT BRIGESTONE 90 %.
SALLON MESHIN I ZI ME KASTOR.
KATER AIRBAG.
AUDIO CD MP3.
TELEFON. KATER XHAMAT ELEKTRIK, ANTIFURT, VESHJE CARBON.
SHERBIMET:VAJ FILTRA , RRIP FAZE, FERROTA,TE RYERA BATERIA E RE BOSCH.
DOGAN E PAGUAR,TARGA TE REJA,LETRAT E PAGUARA ME 1 shtator 2014 - 1 shtator 2015.
MAKINA SHUME E MIREMBAJTUR DHE SHUME E PASTER SI NGA JASHT DHE NGA TAPICERIA PA ASNJE GERVISHJE.SHUME I BUKUR, SHUME EKONOMIK 5 L / 100 KM. ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE.
CMIMI 3200 EURO I pa DISKUTUESHEM TEL.0698771234.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim