U shit, Flm..

Shitet nga: Range Rover 19 Jan 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Range Rover Sport 2.7 Diesel HSE 2007
ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektrike xhama te zinj original komando ne timon cd player kamio automatic tiptronik disqe alumini fener kseno klima tronik sediljet elektrike pilot automatic . Te gjitha letrat e paguara deri me 2015 e sapo targuar Targa AA. Makina eshte e sapo ardhur nga jashte dhe tani eshte targuar per here te pare . Sherbimet te gjitha te sapo bera. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Flm
Cmimi 19.000 Euro I diskutueshem ose ndrrohet me makin tjeter deri ne gjysmen e vleres, mundesisht E 220 -270 2004-05.. OSE AUDI A 6... 05-07.. FLM.
Cel:067 43 22 273
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim