U SHIT FLM O K A Z I O N !!!! FORD FOCUS 1.8 TDD..

Shitet nga: Dorian F 15 Pri 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Ford focus 1.8 TDDi nafte 2002 ,
kambio manuale ,
5 marsha
klimatronic
ABS ,
6 airbag , ,
4 xhama elektrik ,
comanda ne timon ,
dogane e paguar

2 Celsa
Goma 90% te reja
Makina esht ne gjendje te shkelqyer nga ana estetetike shum e bukur dhe sallon shum i paster si dhe mekanike .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim