U SHIT FLM - Golf 4. -XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL!!!

Shitet nga: Loreni fier 24 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
W- GOLF 4. Me motorr 1.4 (benzine) te vendosur me 87000 km. I ardhur nga italia.Ne gjendje super te mire.makina eshte shume e mbajtur dhe me te gjitha sherbimet e kryera , si psh: te 4 tamburot+ ferrotat e sapo vena, gomat te katerta te reja, vaj -filtra+ te gjitha pjeset poshte te nderruar a,kit I rripit te fazez ,Pompe uji+ rrulat e sapo bera. Nuk ka nevoje per asnje Pjese. Disqe 16. Xhamat te zinj origjinal, edhe ne leje qarkullimi. Ksenon komplet... Eshte super Makine e mbajtur.3400-euro
Fundi 98-viti
Ose mund te nderrohet!!!
Mundesisht me Mercedes c-Klass 2001- lart.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim