U SHIT -FLM MERRJEP.AL- FORD PUMA -Targa AA

Shitet nga: Fier 18 Shk 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 111 EUR

Komuna: Fier
Ford Puma e Ardhur nga Zvicra dhe e pa perdorur fare ne shqiperi
Dokumentat +taksat+siguracioni +kolaudimin e paguara deri ne korrik 2015
Shum e shpejte edhe e qendrueshme ne rruge.
-Eshte teper e shpejte edhe e qendrueshme si Makine .
Motor benzine 1.7 l.Makines sapo i eshte vendosur freksioni I ri.
Cdo gje funksionale, kondicioneri ne gjendje shume te mire...
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi
Makina ka vetem 102500 km
2-celesa ORIGJINAL TE FORDIT.
Ose nderrohet .2000-euro-Diskutueshem
Kontakt Viber
Whats app. 0698884004
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim