Ttoyota Yaris 1.4 dizel -04

Shitet nga: T 24 Nën 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Fier
shitet toyota yaris 1.4 dizel viti 04
me dogan te paguar 4 porta
komanda te timoni abs air bag.
Cmimi 3400 euro makina eshte
ne gjendje shum te mir dhe gati
per cdo lloj prove .
cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim