Mercedez Benc 220 Avangard Evo

Shitet nga: Arqile 18 Tet 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . me esp , abs , kamjo automatike Makina eshte e viti 2003 , eshte mbajtur shume mire dhe eshte shklqyeshem mund te vini ta shikoni dhe vete ta coni dhe ne cdo servis dhe te shikoni qe makina eshte e mbajtur shum mir .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim