Mercedes Benz C220 Avantgard -02

Shitet nga: Bledi 10 Nën 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje te mir sherbimet jan te bera te gjitha sallon lekur disqe alumini bagazhjer navigatore dhe shum opsjone te tjera xhamate me refleks blu si dhe kondicjoner klima bizone
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim