Honda Civic 1.7 diesel -04

Shitet nga: doni 15 Krr 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Fier
Shitet honda civic e 2004
me motorr nafte 1.7
me kondicioner
me mbyllje qendrore
GPS
mikrofon qendror
radio cd
drita xenon
konsumi 3.8-4.2 litra/100 km
eshte shume e mbajtur e paster dhe ekonomike
me targa te reja te paguara deri ne prill 2015
cmimi 4800 euro i diskutueshem
me cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim