Ford Focus dizel -06

Shitet nga: Bledi 14 Qer 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Ford Focus
Viti: 2006
88.000 Km/Originale
Eshte ne gjendje te shkelqyer, sic duket ne foto. I sapo ardhur nga Italia, me dogan te paguar, plus siguracion per nje vite. I gatshem per tu targuar dhe per cdo lloj prove nga ana juaj.

Cmimi: 4.300 Euro (i diskutueshem)....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim