Ford Focus 1.8 diesel -00

Shitet nga: denis 19 Sht 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
ford focus 1.8 turbo interculer viti 2000 me letra te paguara deri ne 2015 dhe behet nderrim i mundshem me makin tj pa portobagazh makina esht e gatshme per xhdo lloj prove cel 0692540364
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim