AUDI A6 2.5 TDI -01

Shitet nga: geri 17 Sht 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
AUDI A6 2.5 TDI (I e KUQE) Diesel
Viti prodhimit 2001.kambio automatike tronic
Makina ka 250000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni.
ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektrike l kondicioner navigator te vogel . disqe alumini mbyllje qendrore . Letra te sapo paguara Targa AA . Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Te gjitha sherbimet e bera (vaji filtra motorri vaji kambio 4 goma te reja ) . Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove . Flm
3500 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim