Ford focus -04

Shitet nga: Urim 06 Tet 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Ford focus te vitit 2004 .makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe estetike .makina ndodhet ne itali akoma per momentin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim