Chrysler PT Cruiser Cdi 2.2 nafte -04 Flm, U..

Shitet nga: jetar bajaziti 18 Dhj 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Cruiser, viti 2004, koperim Cruiser-Mercedes, me motorr C Clasi 220.. VETEM ME 130.000 KM, Origjinale, dhe ekonomike ne harxhim, xhamat elektrik,disqe alumini me goma te reja,full extra,sedilje eletrike,clima,esht e ardhur nga zvicra, ne gusht te 2014 eshte targuar per her te pare,.dokumentat te paguara deri ne fund te gushtit. CMIMI I DISKUTUESHEM OSE NDRROHET. FLM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim