VW Passat 2.5 TDI -02

Shitet nga: Donald 10 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Berat
Shitet passat i vitit 2002. portobagazh. motorr shume i fuqishem 2.5 tdi(di e kuqe). 4x4 e pershtatshme edhe per rruge te keqija.Kambio automatike+tip tronik. Interior ngjyre gri meshin dhe kamosh. km origjinale 205.000. Xhama elektrik. Auto cd mp3+usb. Disqe alumini. Goma michelin. Me dokumenta t rregullta dhe e perdorur me shume kujdes. Super makine qe mund te perdoret per cdo lloj rruge. E gatshme per cdo lloj prove. nderrohet me rav4, x5 ose e class 2002-2003
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim