Opel Sintra -00

Shitet nga: Marjol Bisha 23 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Berat
Makina eshte ne gjendje shume te mire,disje alumin,sensor parkimi,GPS,sedilje elektronike dhe me ngrohje,sediljet mbrapa me ekran te cmontueshe.xhaka elektrik .dera e djatht mbrapa elekrike.vende 6+1. E disponueshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim