Mercedes E 250 dizel -95

Shitet nga: adriano 10 Qer 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 LEK

Komuna: Berat
shitet mercedes benz e250 diesel me portobagazh ..viti i prodhimit 1995 ...ne gjendje shume te mire motorike dhe teknike,,,sherbimet sapo te bera ...nderim vajrash .....servisi i kryer para 1 muaji ..harxhon 7.5 litra per 100 km... letra te paguara per nje vit ... cmimi eshte 2 miljon e 400 mij lek ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim