Shtepi prej 400m2 ne Tiranë

35 000 LEK

Shitet nga: babrru tirane 13 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shtepi esht ne qender te babrroit eshte me letra dhe shitet per arsye rmigrimi
babrru tirane
0698600602
Leaflet
Në fillim