Shitet vila ne Erseke

80 000 LEK

Shitet nga: Ajet Rrezhda 16 Qer 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Shtpeia esht e madhe dhe ka shum hapesra reth e rrotull, me ndertu dhe dicka interesanre , ka dy garazhde lulishte dhe bace . Ka perpara nje lokal te vogel te sajin ,ku mund ta shfrytezohet si restorant.
Ajet Rrezhda
0696331055
Leaflet
Në fillim