Shitet apartament 1+1 prane Xhamise

3 100 000 LEK

Shitet nga: Ilirjan 10 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Shitet apartament 1+1, prane Xhamise dhe shkolles Ali Demi, Vlore, kat i trete, me ballkon, cmimi 31 miljon lek te vjetra
Ilirjan
0692323225
Leaflet
Në fillim