Okazion. Apartament 1+1

18 000 EUR

Shitet nga: Alfred Bylyku 27 Pri 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Korçë
Shitet apartament 1+1 prane shkolles Ismail Qemali, pak metra larg pazarit të Korcës. Pallati eshte i ndertuar ne vitin 1985 me cilesi shume te larte. Jane bere edhe disa rregullime, instalime elektrike dhe hidraulike te reja. Dritare dyer te reja. Apartamenti eshte shume I ngrohte. Cmimi 18.000 Euro.
Alfred Bylyku
0692594572


WhatsApp:
0692594572
Në fillim