Apartament me qera ne SHENGJIN

0 LEK

Jepet me qera nga: lulzim 27 Tet 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Lezhë
ipet me qera me pamje nga deti me klimatizim dhe te gjitha pajisjet e kuzhines pamje shume te bukur ne kompleksin ADRIATIK me nji pamje nga deti dhe hotel RAFAELLO kati 4 me ashensor 24ore rryme 24ore uje
viber+38349755422
watsap+38349755422
Leaflet
Në fillim