Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 29912
Durrës , 4727
Vlorë , 2142
Shkodër , 1175
Sarandë , 354
Elbasan , 305
Fier , 247
Korçë , 213
Lezhë , 172
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
02 Qer 16:02
Linku:
Apartamente , Sarandë

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENT NE QENDER TE SARANDES

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
04 Qer 05:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera 3+1 Shkolla e Bashkuar

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 09:41
Linku:
Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Vollga, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

Sot 12:41 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:41 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+Post Parkim ,Liqeni I Thatë/ OPP32061

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 2+1 i mobiluar te Rruga e Kavajes

580 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 12:41 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qira per Zyra te Kompleksi Arlis

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 2+1 i mobiluar te 21 Dhjetori.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 12:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 2+1 i mobiluar te Zogu i Zi

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 12:40 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 1+1 te Kompleksi TDT, Profarma.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:40 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Yzberisht.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qira apartament

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TE LIQENI THATE

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

1+1 te rruga Bardhyl, 40.000 Lek

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:37 Apartamente , Durrës

PER QERA APARTAMENT ME 1 DHJETOR PER PAS POLICISE!

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1 kati 3 totalisht e kompletuar 300euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA QYTETI DHE DETI

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Kodra e diellit jepet apartament 1+1 me qera 3000

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Super apartament 2+1+2 me qera tek Komuna e Parisit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 prane ambasades Amerikane

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Duplex me Qera tek Liqeni i Thate + Parkim

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Rezidenca Alba

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Liqeni i Thate

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Vasil Shanto

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Kompleki Fiori Di Bosko

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 poste parkimi me qera Liqeni i Thate

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne Shitje Rruga Hoxha Tahsim

100 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Ali Demi Mangalem

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ish Fusha e Aviacionit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 12:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qira papafingo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 12:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA ! ME PAMJE DETI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 12:37 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE STACIONIT TE TRENIT!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:37 Apartamente , Tiranë

Apartament 4+1 me qera tek Ish Ekspozita

100 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 12:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 AFER KOMPLESK FLORIDA, PLAZH!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:34 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 1+1 TE LIQENI I THATE!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me qera, Pranë Air Albania

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:34 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Rruga e Kavajes

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione