Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33621
Durrës , 5587
Vlorë , 2677
Shkodër , 1234
Sarandë , 419
Elbasan , 342
Fier , 252
Korçë , 228
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
23 Sht 13:47
Linku:
Apartamente , Sarandë

APARTAMENT ME QERA DITORE NE QENDER TE SARANDES

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 09:06
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
29 Sht 16:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, RROTA KUQE,PLAZH,DURRES.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Sht 15:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Sot 19:54 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 1+1 me qira tek Komuna e Parisit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 19:51 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:50 Apartamente , Tiranë

ME QIRA APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI TEK KODRA E DIELLIT

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:49 Apartamente , Durrës

Apartment for rent

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:38 Apartamente , Tiranë

Apartment me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:35 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT PËR QIRA 2+1+2+POST PARKIMI TE KOPSHTI BOTANIK!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:29 Apartamente , Vlorë

Rent apartament/apartament me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

QeraDitore Ap1+1 Myslym Shyr 3.000Leke Wifi,SmartTV

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:21 Apartamente , Tiranë

��Qera Garzoniere ��Sheshi Willson

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 19:14 Apartamente , Tropojë

��Apartament 2+1 me qera prane stadiumi air albania

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:14 Apartamente , Tiranë

Ish parku qera ditore 30€

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:12 Apartamente , Tiranë

��Apartament 2+1 me qera prane stadiumit air albania

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:12 Apartamente , Tiranë

��Apartament 2+1 me qera prane stadiumi air albania

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:11 Apartamente , Vlorë

Apartament I kompletuar jepet me qeta

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:10 Apartamente , Vlorë

Apartament jepet me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:06 Apartamente , Durrës

Ofroj apartament me qira plazh Durres me pamje nga deti

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:04 Apartamente , Durrës

Ofroj apartament me qera plazh Durres/Pista Kosova

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 18:46 Apartamente , Vlorë

Apartament for Rent ( Longterm) free 1 September

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 18:43 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA DUPLEX LUKSOZ, TEK KODRA E DIELLIT 2 !

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:41 Apartamente , Lezhë

Apartamente me qera ditore ose mujore Shengjin bregdet

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 18:38 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+Post Parkimi Tek Joy Residences!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 18:36 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera prane kopshtit zologjik

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 18:32 Apartamente , Tiranë

"Dupleks 'Tirana Garden Building" me qira

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 18:23 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:17 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila e Zogut, Durres

Numri i dhomave: 3
Sot 18:07 Apartamente , Vlorë

Apartment 1+1 me qera afat gjate/Familjare

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:03 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE ZONEN E VILES SE ZOGUT !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE DURRES!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 17:41 Apartamente , Vlorë

Me Qera 3+1+2 Apartament Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 17:30 Apartamente , Tiranë

Klensi Rezidenc

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT SPORTIT !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 17:27 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera (Muhamet Gjollesha,Doro hotel,Ring center)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:22 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+1+ballkon(rr.Muhamet gjollesha.Ring,Dorohotel

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:03 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:03 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:03 Apartamente , Durrës

Super Apartament 1+1 Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:03 Apartamente , Durrës

Apartament me qera 2+1 Plazh

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:03 Apartamente , Durrës

apartament me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:03 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Shkemb Kavaje, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 17:02 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

Numri i dhomave: 1
Sot 17:02 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:57 Apartamente , Vlorë

Apartament Me Qera 2+1

350 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:57 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENTI 3+1+2 ME 2 VERANDA PRANE TREGUT FR

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 16:56 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qera ditore prane Qendres, Tirane

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 16:56 Apartamente , Tiranë

Qera ditore prane Qendres, Tirane

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione