Shiten veglat e nje oficine per lyerje e makinash.

10 500 EUR

Shitet nga: Oficina Tani 24 Maj 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten veglat e nji oficine per shkak emrigacioni.

Kemi per te shitur te gjitha paisjet e nji oficine, per lyerje makinash si dhe paisjet per Pjes mekanike. Te gjitha paisjet jan te sjellura nga Italia dhe jan te markave mete njoftura.
Si prsh Beta, Usag, Berner, dhe Makita,
Oficina esht e kopletuar me çdo gje qe asht e nvoitshme,
Si me posht,
1. Ura per drjetime shasie per cdo dhoj makine, dhe furgoni me banko kaliber.
2. Nji ure per ngirtjen e makinanve, kjo urë mund te pozicjonohet me cdo siperfaqe.
3. Te gjitha dhojet e çelsave, dhe pistoletat e ajrit per montim dhe çmontim,
4. Kompresor 500 litra me dopio motorr karikim ajri te plot per 4.5min,
5. Sladatrice me karbon per çdo dhoj saldimi,
Spoter e markes Cebora mete gjitha dhojet e aksesorve per terheqjen e dhomarinave.
6. Te gjitha pasijet per drjetimin e dhomarinave si çekiç kondra etj.
7. Te gjitha makinetat e markes Rupes, elektrike dhe me ajër, per perdorimin dhe smerilimin e stukos.
8. Makineri per tharje boje, ose astari, me rrotullime ne shum pozicjone. 2 Pistolet boje te markes mete shtrejt; Sata 3000 rp, dhe Sata 4000 rp, Plus dhe nje psitolet per perdorim astari.
9. Krik per ngritje makinash, si dhe disa krik karrambolesh me fuqi te nryshme. Si dhe shum, e shum gjera te tjera.

Nuk disponohet Furrë per pjekjen e bojes.
Dhe paisjet shiten te gjitha sebashku jo te ndara.

Ofiçina ndollet ne Malesi te Malle, Shkoder, Me nje çmim Okazion per
(dhjetë mijë e pesëqind) Euro ...

Numer kontakti: 0674112679 0692779609
Ose ne Viber +14379911113

Ose mund teme shkruani ne Email.
mucajboy.tm@gmail.com
Oficina Tani
0674112679
Leaflet
Në fillim