Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Vegla të ndryshme në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej makina dhe vegla të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për motorrsharrë, kompresor ajri, saldatriçeve, vidiator, fresibel, trapane, set çelësash, çekiq, makineri për përpunimin e drurit dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet.Sot 21:58 Makina dhe Vegla , Tiranë

Trapan Bosch

4 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 19:44 Makina dhe Vegla , Kavajë

Vibrante

Sot 19:28 Makina dhe Vegla , Elbasan

Kompresor ajri

800 EUR

Sot 15:10 Makina dhe Vegla , Lushnjë

Sharr Alumini

700 EUR

Sot 14:34 Makina dhe Vegla , Tiranë

Sharre festool

450 LEK

Sot 11:56 Makina dhe Vegla , Sarandë

Rul Hekurosje Miele

700 EUR

Sot 11:43 Makina dhe Vegla , Tiranë

Ekspresa italian - OKAZION

65 000 LEK

Sot 11:36 Makina dhe Vegla , Durrës

Gjenerator super silent

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:31 Makina dhe Vegla , Korçë

Vegla pune

50 LEK

Sot 08:54 Makina dhe Vegla , Elbasan

Kompresor Balma 3 fas

1 EUR

Sot 01:03 Makina dhe Vegla , Tiranë

Laser meter profesional

43 EUR

Dje 21:42 Makina dhe Vegla , Durrës

Prerese pllakash

2 LEK

Dje 21:20 Makina dhe Vegla , Vlorë

Gjenerator+saldatrice

1 200 EUR

Dje 17:01 Makina dhe Vegla , Elbasan

Shitet kalander

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:36 Makina dhe Vegla , Tiranë

Makina tatuazhi

150 EUR

Dje 16:36 Makina dhe Vegla , Tiranë

Makina tatuazhi

150 EUR


Jeni duke kërkuar për makina dhe vegla të ndryshme? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej gjithçka që ju duhet në mesin e shumë njoftimeve për pajisje dhe vegla nga më të ndryshmet në shitje.


Mijëra njoftime për makina dhe vegla në shitje


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave dhe veglave që mund të ju duhen për shtëpinë tuaj. Shiko njoftimet për fresibel, gur fresibel, saldatriçe, kompresor ajri, makineri druri, sharre, motorsharre Stihl, shkallë almini, saldatriçe, vidiator, trapane, mikser, pompa për ngjyrosje, sharra alumini, pompa lavazhi, gjenerator, sharre me disk, motorsharrë dhe shumë të tjera në shitje. Gjej makina dhe vegla nga markat më të njohura si Stihl, Einfel, makita, Bosch, DeWalt dhe shumë të tjera.Shit Makina dhe Vegla në MerrJep.al


Nëse posedoni makina dhe vegla të ndryshme të reja apo të përdorura që mund ti duhen dikujt, MerrJep.al është platforma e duhur për ti shitur ato. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e veglave që dëshironi ti shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione