Sharre Felisati 300 mm

0 EUR

Shitet nga: migel 21 Nën 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sharre Felisati 1600W
Diametri i diskut 300 mm
Motor me induksion , pa karbocina
Trasmesion me rryp
Prerje lart dhe poshte
E pershtatshmr per Dru dhe Alumin
Gjendja e re ne dyqan 1 vit garanci
Me tvsh
Leaflet
Në fillim