Paisje dj

Shitet nga: ceso 04 Jan 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 LEK   50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Amplifik dhe 6 bokse per lokal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim