Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje Audio,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Pajisje Audio | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:14 Të tjera , Tiranë

Apple Homepod i zi

330 EUR

Online
Sot 18:14 Të tjera , Tiranë

Zile dere me vale WIRELESS, PA BATERI

2 300 LEK

Online
Sot 16:59 Të tjera , Tiranë

KUFJE USB PLANTRONICS

2 000 LEK

Sot 16:59 Të tjera , Tiranë

Kufje Bluetooth - Huawei FreeBuds 3

4 500 LEK

Sot 16:18 Të tjera , Tiranë

Ore Dore per Meshkuj E Paperdorur

70 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:29 Të tjera , Tiranë

Sony MDR 100 ABN nga Usa

199 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:49 Të tjera , Tiranë

Kufje Origjinale Plantronics per Call Center 20€

20 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:20 Të tjera , Tiranë

Aparate degjimi origjinale

400 EUR

Dje 07:25 Të tjera , Tiranë

Dbx

1 LEK

28 Maj 17:51 Të tjera , Tiranë

MIKROFON ZZiPP WIRLELESS SISTEM UHF,PLL,LCD

250 EUR

Online
28 Maj 10:07 Të tjera , Tiranë

Amblifikator

200 EUR

28 Maj 09:18 Të tjera , Tiranë

Shiten Okazion 1850€

1 850 EUR

28 Maj 00:09 Të tjera , Tiranë

ADAM T7V

480 EUR

27 Maj 12:09 Të tjera , Tiranë

Airpods 2 generatioon

6 000 LEK

26 Maj 11:49 Të tjera , Tiranë

Project Series Usb Mix/ E RE

10 000 LEK

25 Maj 21:58 Të tjera , Tiranë

Përgjues gps gf-22

3 700 LEK

Online
25 Maj 21:55 Të tjera , Tiranë

përgjues audio gps

1 700 LEK

Online
24 Maj 20:35 Të tjera , Tiranë

Apple iPod Nano 5G, 16gb

50 LEK

22 Maj 01:57 Të tjera , Tiranë

Bokse

1 EUR

21 Maj 17:40 Të tjera , Tiranë

bokse aktiv per kompjuter televizor me aux

40 LEK Çmimi me zbritje

21 Maj 16:03 Të tjera , Tiranë

Sennheiser lavalier G3 Kit wireless

250 EUR

21 Maj 14:52 Të tjera , Tiranë

Shes adaptor usb aux per makine

3 000 LEK

20 Maj 12:10 Të tjera , Tiranë

Shitet boks vufer

650 LEK

18 Maj 13:41 Të tjera , Tiranë

Mixer Yamaha MG06 ❌SHITUR❌

15 000 LEK

18 Maj 09:12 Të tjera , Tiranë

BEHRINGER SHARK DSP110

5 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 09:01 Të tjera , Tiranë

Shiten Kufje per Call Center super OKAZION 20€

15 Maj 22:16 Të tjera , Tiranë

Shiten kufje Sony

1 500 LEK Çmimi me zbritje

15 Maj 17:52 Të tjera , Tiranë

Shiten Okazion per arsye mosperdorimi

2 000 LEK

15 Maj 09:50 Të tjera , Tiranë

Prozhektor LED

7 000 LEK

13 Maj 23:26 Të tjera , Tiranë

Airpods

220 EUR

13 Maj 22:56 Të tjera , Tiranë

Okazion ! Airpods Pro 2

120 EUR

13 Maj 22:31 Të tjera , Tiranë

Okazion ! Airpods Pro Gjenerata e 2-të.

12 000 LEK

13 Maj 19:12 Të tjera , Tiranë

Shiten kasetofon te ndryshem nga 6-12 mijelek te vjetra

5 EUR

12 Maj 15:09 Të tjera , Tiranë

JBL Tour One M2

25 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
09 Maj 22:53 Të tjera , Tiranë

Karte zeri Akai EIE Pro

150 EUR

06 Maj 22:45 Të tjera , Tiranë

Mixer & Pult

300 LEK

06 Maj 22:45 Të tjera , Tiranë

Regent

250 EUR

04 Maj 22:28 Të tjera , Tiranë

Kitare elektrike

120 EUR

04 Maj 22:28 Të tjera , Tiranë

Fizarmonike

300 EUR

02 Maj 23:21 Dyqani Të tjera , Tiranë

JBL TUNE 700BT

Online
30 Pri 15:44 Të tjera , Tiranë

KUFJE URBEATS

1 500 LEK

Online
29 Pri 23:14 Dyqani Të tjera , Tiranë

JBL GO2 - & EXTREM 2 R&R COMPUTER

3 500 LEK Çmimi me zbritje

Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje Audio në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Pajisje Audio | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione