Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje Audio Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje Audio,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje Audio | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:37 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Sistem muzike bose per c class w202

200 EUR

Sot 17:51 Të tjera , Tiranë

MIKROFON ZZiPP WIRLELESS SISTEM UHF,PLL,LCD

250 EUR

Sot 11:16 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

bokse

80 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:09 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

bokse panasonic

100 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:06 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

okazion boks subwoofer

80 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:03 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

okazion bokse avid 100

300 EUR

Sot 11:00 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

bokse canton cx&mx

100 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:57 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

super bokset cat

30 LEK

Sot 10:57 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

set home audio okazion

50 LEK

Sot 10:57 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

bokse sony

70 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:07 Të tjera , Tiranë

Amblifikator

200 EUR

Sot 09:39 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Okazionnn Dj traktor s2+F1+Valixhe

680 LEK

Sot 09:18 Të tjera , Tiranë

Shiten Okazion 1850€

1 850 EUR

Sot 07:02 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Kasetofon perToyota Auris

6 000 LEK

Sot 00:09 Të tjera , Tiranë

ADAM T7V

480 EUR

Dje 22:58 Të tjera , Tiranë

Kufje Bluetooth

1 LEK

Dje 22:45 Të tjera , Tiranë

KUFJE USB PLANTRONICS

1 LEK

Dje 14:06 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

❌Okazion Navi 2023❌

99 EUR

Dje 12:09 Të tjera , Tiranë

Airpods 2 generatioon

6 000 LEK

26 Maj 17:49 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

bokse jvc super cilesi

90 EUR

26 Maj 11:49 Të tjera , Tiranë

Project Series Usb Mix/ E RE

10 000 LEK

25 Maj 21:58 Të tjera , Tiranë

Përgjues gps gf-22

3 700 LEK

25 Maj 21:55 Të tjera , Tiranë

përgjues audio gps

1 700 LEK

25 Maj 20:14 Të tjera , Tiranë

Apple Homepod i zi

330 EUR

25 Maj 19:48 Dyqani Të tjera , Tiranë

KUFJE BOSE QUITECOMFORT 45 (NEW BOX)

280 EUR

25 Maj 15:51 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

amplifikator CAT 5.1

9 000 LEK

25 Maj 08:52 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Flight Case Ddj Ergo Rev1 Flx4

280 LEK

25 Maj 08:20 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

SHITET ANDROIT PER W211

80 EUR

25 Maj 05:20 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Pioneer Dj pjes

24 Maj 21:10 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

gramafon Grunding ps-2500

100 EUR

24 Maj 20:35 Të tjera , Tiranë

Apple iPod Nano 5G, 16gb

50 LEK

24 Maj 04:34 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

amplifikator profesional 100 volt

6 500 LEK

23 Maj 12:37 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Shiten Bokse Muzike Sony 450w

135 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 09:01 Të tjera , Tiranë

Dbx

1 LEK

23 Maj 08:58 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Amplifikator

23 Maj 08:57 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Mikser

23 Maj 08:55 MP3/4/5-player/CD , Tiranë

Kufje

1 000 LEK

22 Maj 20:35 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

mixer Numark DM3002x

9 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje Audio në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje Audio | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione