Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje të ndryshme Audio | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej pajisje të ndryshme audio të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për pajisje si kufje me bluetooth, subwoofer makine, radiomarrëse, mikrofon, kufje me wifi, bokse subwoofer, mikrofon akg, akordues, dhe shumë pajisje tjera të ndryshme. Blej pajisjet audio që të duhen me çmimet më të arsyeshme.Dje 22:27 Të tjera , Tiranë

Apple Homepod i zi

330 EUR

Dje 18:22 Të tjera , Vlorë

ampifikator i vjter makine 92watt origjinal

20 LEK

09 Dhj 21:13 Të tjera , Pogradec

Shes kasetofon

200 EUR

09 Dhj 18:45 Të tjera , Tiranë

Konsol DJ MIXVIBES

2 500 LEK

09 Dhj 18:35 Të tjera , Tiranë

Shiten airpods pro

100 EUR

09 Dhj 12:31
Linku:
Të tjera , Tiranë

Kufje bluetooth Bose QC II

120 EUR Çmimi me zbritje

09 Dhj 12:12 Të tjera , Shkodër

Mp3 me Usb & bluetooth

4 600 LEK

08 Dhj 21:04 Të tjera , Tiranë

Shitet organo Vega Ketron

25 000 LEK

08 Dhj 18:29 Të tjera , Tiranë

Përgjues gps gf-22

3 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Dhj 18:24 Të tjera , Tiranë

Përgjues N9

2 000 LEK

08 Dhj 18:16 Të tjera , Tiranë

përgjues audio gps

1 700 LEK

08 Dhj 09:18 Të tjera , Tiranë

Prozhektor LED

7 000 LEK

07 Dhj 18:55 Të tjera , Tiranë

SHITET GOOGLE NEST 2 SPEAKER

30 EUR Çmimi me zbritje

07 Dhj 12:29 Të tjera , Tiranë

Kufje Bluetooth JBL Free x

3 000 LEK

06 Dhj 19:18 Të tjera , Tiranë

Project Series Usb Mix/ E RE

10 000 LEK

06 Dhj 08:34 Të tjera , Durrës

Shitet dedektor kontrrolli per gjetjen e pergjuesve!

39 000 LEK

06 Dhj 08:32 Të tjera , Durrës

Shitet pergjues gsm dhe gps .

17 000 LEK

06 Dhj 08:31 Të tjera , Durrës

Shitet pergjues audio gsm per makina.

17 000 LEK

05 Dhj 17:46 Të tjera , Tiranë

Vufer

05 Dhj 15:40 Të tjera , Tiranë

Shiten powerbeats pro

100 EUR

03 Dhj 09:35 Të tjera , Tiranë

piano

10 LEK Çmimi me zbritje

02 Dhj 21:48 Të tjera , Tiranë

Audio Technica ATH-M50x

21 000 LEK

02 Dhj 21:47 Të tjera , Tiranë

Arturia Minilab 3 - Midi USB controller

14 400 LEK Çmimi me zbritje

01 Dhj 22:33 Të tjera , Tiranë

AirPods Pro

120 EUR

01 Dhj 16:05 Të tjera , Vlorë

Shes karte audio profesionale te re kuti

5 000 LEK

30 Nën 11:54 Dyqani Të tjera , Tiranë

Apple AirPods Pro Gen 2

245 EUR

29 Nën 20:13 Të tjera , Fier

Dynacord 600wat (dinakord) (dynakord)

750 EUR

29 Nën 04:46 Të tjera , Korçë

korg pa 80 korg trinity

500 LEK

28 Nën 19:00 Të tjera , Tiranë

Bokse per dj

500 EUR

28 Nën 18:02 Të tjera , Fier

Shitet Dynacordi 600 watë.

800 EUR


Gjej pajsje të ndryshme audio në shitje. Shiko njoftimet për pajisje të ndryshme audio të reja dhe të përdorura në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisje të ndryshme audio dhe gjej ofertat më të mira.


Blej pajisje Audio të ndryshme në shitje


Nëse jeni duke kërkuar për pajisje të ndryshme audio, MerrJep.al ështëplatforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për bokse subwoofer, kufje me bluetooth, kufje me wifi, mikrofon të ndryshëm, mikrofon për studio, boks jbl, sistem audio, amplifikator kufjesh, mikrofon akg, kufje beats by dre, jbl origjinale, kasetofon pioneer dhe shumë pajisje tjera në shitje me çmimet më të volitshme. Gjej pajisjet audio që ju duhen në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit pajisje audio të ndryshme në Merrjep.al


Posedoni pajisje tëndryshme audio të reja apo të përdorura që dëhironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al në mesin e shumë vizitorëve dhe gjej blerësit e interesuar. Bëhu pjesë e mijëra shitësve online duke krijuar njoftime shpejt dhe leht për produktin që dëshironi të shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione