Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje zëri dhe video, Kasetofon/Radio për makina | Njoftimet Shqipëri


Dëshironi të vendosni Pajisje zëri, kasetofon/radio të ri në makinën tuaj? Shikoni njoftimet në Merrjep.al për Pajisje zëri - kasetofon/radio të ndryshëm si: kasetofon me bluetooth, kasetofon me touch, kasetofon me usb, kasetofon me ekran dhe radio për makina të modeleve të ndryshme si Golf, Toyota, Opel, Mercedes-Benz, Audi e të tjera. Në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe kompani që ofrojnë shërbime për riparimin e kasetofonëve dhe radiove për makinën tuaj.


Blini dhe shisni pajisje audio në Merrjep.al. Nëse keni pajisje si: kasetofon, radio, bokse dhe pajisje tjetra postoni njoftime në Merrjep.al dhe gjej blerës potencial për pajisje audio.


Pajisje zëri dhe video me çmime konkurruese në treg. Gjej të gjitha llojet e kasetofoneve, radiove dhe pajisjeve të tjera audio për makinën tuaj në shitje.Dje 16:58 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Maus w212

80 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:58 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Navi W212

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:24 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Fier

Android 100 lek

100 LEK

Dje 14:24 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Fier

Ekrane Dvd 150 euro

1 EUR

Dje 13:21 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Shkodër

Kasetofn Makine

3 300 LEK

Dje 06:21 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Krujë

shtet

09 Pri 21:43 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Kasetofon golfi

50 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 06:23 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Hyundai tucson kasetofon

75 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 14:45 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Ekran per w212 w204 & Glk x 204

250 EUR Çmimi me zbritje

03 Pri 19:26 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Shkodër

Shitet kasetofon per BMW X5

190 EUR

03 Pri 17:32 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Shitet

03 Pri 13:28 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Navi Origjinal VW

200 EUR

03 Pri 13:26 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Navi Origjinal VW

250 EUR

31 Mar 09:17 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Amplifika

99 EUR

30 Mar 19:20 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Durrës

navi

100 EUR

30 Mar 10:04 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

golf 5 plus

60 EUR

27 Mar 17:12 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Devoll

Shitet Navigator

10 000 LEK

20 Mar 16:12 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

SHITET NAVI MERCEDES BENZ W245 W169

200 EUR

20 Mar 16:12 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

NAVI PER A CLASS B CLASS ORIGJINAL

200 EUR


Pajisje zëri dhe video me çmimet konkurruese në treg. Gjeni të gjitha llojet e kasetofoneve, radiove dhe pajisjeve të tjera audio për makinën tuaj.


Blini pajisje audio, kasetofon, radio dhe bokse


Gjej kasetofon për makina nga markat e njohura si: Sony, JVC, Boss dhe marka tjera për makina të ndryshme si Golf, Mercedes-Benz, Audi, Skoda, BMW dhe markat të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjej ofertat me çmimet më të mira.


Pajisje vizuale dhe video


Përveç pajisjeve audio, ju mund të vendosni në makinën tuaj edhe kasetofon me ekran dhe me prekje. Këto janë pajisje me teknologji të lartë dhe të pasura me më shumë funksione, gjëra që e bëjnë makinën të duket luksoze.


Sensor dhe kamer parkimi për makina


Pajisje për vozitje të sigurtë gjeni vetëm në Merrjep.al. Ju mund të blini pajisje që ju ndihmojnë në parkimin dhe vozitjen e makinës tuaj. Përveç pajisjeve audio si: radio, kasetofon me bluetooth, me prekje dhe bokse, ju mund të blini gjithashtu edhe pajisje tjera për ndihmë që ju bëjnë më të lehtë vozitjen e makinës tuaj. Shikoni njoftimet dhe gjeni sensor parkimi dhe kamera për makina.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione