Pajisje zëri dhe video, Kasetofon/Radio për makina | Njoftimet Shqipëri


Dëshironi të vendosni Pajisje zëri, kasetofon/radio të ri në makinën tuaj? Shikoni njoftimet në Merrjep.al për Pajisje zëri - kasetofon/radio të ndryshëm si: kasetofon me bluetooth, kasetofon me touch, kasetofon me usb, kasetofon me ekran dhe radio për makina të modeleve të ndryshme si Golf, Toyota, Opel, Mercedes-Benz, Audi e të tjera. Në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe kompani që ofrojnë shërbime për riparimin e kasetofonëve dhe radiove për makinën tuaj.


Blini dhe shisni pajisje audio në Merrjep.al. Nëse keni pajisje si: kasetofon, radio, bokse dhe pajisje tjetra postoni njoftime në Merrjep.al dhe gjej blerës potencial për pajisje audio.


Pajisje zëri dhe video me çmime konkurruese në treg. Gjej të gjitha llojet e kasetofoneve, radiove dhe pajisjeve të tjera audio për makinën tuaj në shitje.
Pajisje zëri dhe video me çmimet konkurruese në treg. Gjeni të gjitha llojet e kasetofoneve, radiove dhe pajisjeve të tjera audio për makinën tuaj.


Blini pajisje audio, kasetofon, radio dhe bokse


Gjej kasetofon për makina nga markat e njohura si: Sony, JVC, Boss dhe marka tjera për makina të ndryshme si Golf, Mercedes-Benz, Audi, Skoda, BMW dhe markat të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjej ofertat me çmimet më të mira.


Pajisje vizuale dhe video


Përveç pajisjeve audio, ju mund të vendosni në makinën tuaj edhe kasetofon me ekran dhe me prekje. Këto janë pajisje me teknologji të lartë dhe të pasura me më shumë funksione, gjëra që e bëjnë makinën të duket luksoze.


Sensor dhe kamer parkimi për makina


Pajisje për vozitje të sigurtë gjeni vetëm në Merrjep.al. Ju mund të blini pajisje që ju ndihmojnë në parkimin dhe vozitjen e makinës tuaj. Përveç pajisjeve audio si: radio, kasetofon me bluetooth, me prekje dhe bokse, ju mund të blini gjithashtu edhe pajisje tjera për ndihmë që ju bëjnë më të lehtë vozitjen e makinës tuaj. Shikoni njoftimet dhe gjeni sensor parkimi dhe kamera për makina.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione