Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje të ndryshme Audio | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej pajisje të ndryshme audio të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për pajisje si kufje me bluetooth, subwoofer makine, radiomarrëse, mikrofon, kufje me wifi, bokse subwoofer, mikrofon akg, akordues, dhe shumë pajisje tjera të ndryshme. Blej pajisjet audio që të duhen me çmimet më të arsyeshme.Sot 17:51 Të tjera , Tiranë

MIKROFON ZZiPP WIRLELESS SISTEM UHF,PLL,LCD

250 EUR

Sot 15:09 Të tjera , Shkodër

Shitet super muzik per makin

Sot 13:37 Të tjera , Pogradec

Mikser Audio Expelec MIX002SR

5 000 LEK

Sot 10:07 Të tjera , Tiranë

Amblifikator

200 EUR

Sot 09:18 Të tjera , Tiranë

Shiten Okazion 1850€

1 850 EUR

Sot 08:46 Të tjera , Fier

NAVI KENWOOD JVC

80 LEK

Sot 00:09 Të tjera , Tiranë

ADAM T7V

480 EUR

Dje 22:58 Të tjera , Tiranë

Kufje Bluetooth

1 LEK

Dje 22:45 Të tjera , Tiranë

KUFJE USB PLANTRONICS

1 LEK

Dje 12:09 Të tjera , Tiranë

Airpods 2 generatioon

6 000 LEK

Dje 09:52 Të tjera , Elbasan

Logitech G PRO Gaming Headset

7 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Maj 11:49 Të tjera , Tiranë

Project Series Usb Mix/ E RE

10 000 LEK

25 Maj 21:58 Të tjera , Tiranë

Përgjues gps gf-22

3 700 LEK

25 Maj 21:55 Të tjera , Tiranë

përgjues audio gps

1 700 LEK

25 Maj 20:14 Të tjera , Tiranë

Apple Homepod i zi

330 EUR

25 Maj 14:45 Të tjera , Kucovë

Bokse SUB Yamaha

25 Maj 07:32 Të tjera , Kukës

Pioneer CDJB ASSY - DWX3614

1 EUR

24 Maj 20:47 Të tjera , Kukës

Pioneer DJM 750 pjes

1 EUR

24 Maj 20:35 Të tjera , Tiranë

Apple iPod Nano 5G, 16gb

50 LEK

24 Maj 08:02 Të tjera , Kurbin

Shiten dy DoubleBass tip JBL

23 Maj 09:23 Të tjera , Shkodër

Robot movitec sl 250 4 cop 300 mij

300 EUR

23 Maj 09:10 Të tjera , Shkodër

Robot scan martins profedional

23 Maj 09:01 Të tjera , Tiranë

Dbx

1 LEK

23 Maj 08:59 Të tjera , Shkodër

Bokse profesional jbl

25 000 LEK

23 Maj 08:55 Të tjera , Shkodër

Spaceflover okazion

1 000 EUR

23 Maj 08:55 Të tjera , Shkodër

Lazer dopio profesional 100 mij lek

23 Maj 08:55 Të tjera , Shkodër

Lazer profesional cift

23 Maj 08:55 Të tjera , Shkodër

Amplifika profesionale 2 cop 100000 lek

100 000 LEK

22 Maj 19:41 Të tjera , Gramsh

Valixhe me mbajtese Laptopi per Controllera

230 LEK

22 Maj 01:57 Të tjera , Tiranë

Bokse

1 EUR

21 Maj 17:40 Të tjera , Tiranë

bokse aktiv per kompjuter televizor me aux

40 LEK Çmimi me zbritje

21 Maj 16:03 Të tjera , Tiranë

Sennheiser lavalier G3 Kit wireless

250 EUR

21 Maj 14:52 Të tjera , Tiranë

Shes adaptor usb aux per makine

3 000 LEK

20 Maj 12:10 Të tjera , Tiranë

Shitet boks vufer

650 LEK

20 Maj 10:38 Të tjera , Tiranë

Sony MDR 100 ABN nga Usa

199 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 11:56 Të tjera , Durrës

Home cinema

50 EUR

18 Maj 17:16 Të tjera , Pogradec

Bokse 750w + 750w

35 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 13:41 Të tjera , Tiranë

Mixer Yamaha MG06 ❌SHITUR❌

15 000 LEK

18 Maj 09:12 Të tjera , Tiranë

BEHRINGER SHARK DSP110

5 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 09:01 Të tjera , Tiranë

Shiten Kufje per Call Center super OKAZION 20€

17 Maj 12:07 Të tjera , Shkodër

Mp3 me Usb & bluetooth

4 600 LEK


Gjej pajsje të ndryshme audio në shitje. Shiko njoftimet për pajisje të ndryshme audio të reja dhe të përdorura në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisje të ndryshme audio dhe gjej ofertat më të mira.


Blej pajisje Audio të ndryshme në shitje


Nëse jeni duke kërkuar për pajisje të ndryshme audio, MerrJep.al ështëplatforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për bokse subwoofer, kufje me bluetooth, kufje me wifi, mikrofon të ndryshëm, mikrofon për studio, boks jbl, sistem audio, amplifikator kufjesh, mikrofon akg, kufje beats by dre, jbl origjinale, kasetofon pioneer dhe shumë pajisje tjera në shitje me çmimet më të volitshme. Gjej pajisjet audio që ju duhen në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit pajisje audio të ndryshme në Merrjep.al


Posedoni pajisje tëndryshme audio të reja apo të përdorura që dëhironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al në mesin e shumë vizitorëve dhe gjej blerësit e interesuar. Bëhu pjesë e mijëra shitësve online duke krijuar njoftime shpejt dhe leht për produktin që dëshironi të shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione