Kufje Me Bluetooth Per IPhone Samsung Xiaomi

Shitet nga: Aksesore.al 19 Sht 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 899 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Kufje Me Bluetooth Per IPhone Samsung Xiaomi
Specifikimet e artikullit
Gjendja e produktit :
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.
Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
Pagesa ||||CASH
Kthimi |Pa pagese brenda 14 diteve
Siguria | Blerje e sigurt.

☎️Bli tani ne whatsapp: 0674032999 / 042253169
🖥️Web : www.aksesore.al
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim