Skaf

Shitet nga: Gjergji Dje 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Model Tjeter
Skafi esht 4.7 metra i gjat , motorr 25 suzuki 3 pistona, me timon dhe sedilje lekure, esht bashk me karel dhe ne gjendje shum te mir, cmimi 2000 euro. Skafi ndodhet ne tr
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim