Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Anije me Motorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Anije me motor të reja dhe të përdorura në shitje. Blej anije të ndryshme me motor si skaf, gomone me motorë, vark peshkimi, mini jaht, anije peshkimi, dhe shumë të tjera. Kërkoni për anije të markave dhe modeleve të ndryshme në kutinë e kërkimit dhe shikoni njoftimet për anije me motorë në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Posedoni anije me motor nga markat e ndryshme? Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al. Krijo njoftime tani!28 Pri 14:02 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Durrës

SKAF OCKELBO C20

07 Shk 09:21 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Tiranë

Shiten skafe te rinj

07 Shk 07:43 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Tiranë

Shiten skafe te rinj

220 000 EUR

22 Jan 21:31 Anije me motor  ·  Selva Marine  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

SHITET

30 000 EUR

06 Tet 15:01 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

OKAZION

12 000 EUR

12 Sht 03:04 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Yacht

299 000 EUR

07 Qer 23:58 Auto sallon Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skaf Bayliner viti 2006

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
18 Pri 08:26 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skaf (motoskaf) GLASTRON

17 Pri 22:36 Anije me motor  ·  Selva Marine  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

SHITET VARK TURISTIKE

35 000 EUR

15 Tet 11:29 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  ZODIAC  ·  Sarandë

Flybord

3 000 LEK

26 Korr 17:44 Auto sallon Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Varkë Manta Ray 420

3 990 EUR

Shitësit të Besuar
13 Jan 16:32 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Johnson  ·  Durrës

shitet

12 345 LEK

07 Nën 21:25 Auto sallon Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Varkë REAL 500

5 500 EUR

Shitësit të Besuar
18 Maj 13:37 Auto sallon Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Royal  ·  Tiranë

Anije ne shitje

52 000 EUR

Shitësit të Besuar
31 Mar 01:12 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Colombo 36

18 000 EUR

31 Mar 01:04 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Champion 38

18 000 EUR

31 Mar 01:04 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

San Lorenzo 82

550 000 EUR

30 Mar 11:57 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blu Navy 400 Fly

80 000 EUR

30 Mar 11:05 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

AZIMUT 40 S

290 000 EUR

26 Mar 09:05 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SUPER FALCO

21 700 EUR

25 Mar 11:53 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Cranchi Pelican 32

60 000 EUR

25 Mar 08:45 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Raffaelli Kubang 57

250 000 EUR

24 Mar 08:37 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Merizzi - WINNER 55 SPORT

55 000 EUR

20 Mar 08:54 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nautica Po - Sea World 34

40 000 EUR

20 Mar 08:42 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MAIORA 20S

400 000 EUR

19 Mar 08:42 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tecnomar Srl - Velvet 24

470 000 EUR

12 Mar 07:13 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dual Craft 56

29 000 EUR

09 Mar 07:52 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Benetti 72 Sail Division

140 000 EUR

28 Shk 19:08 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PARTENAUTICA 40

1 000 EUR

24 Shk 20:09 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MANGUSTA 108

990 000 EUR

19 Shk 18:48 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

FAIRLINE TARGA 52 GT

280 000 EUR

20 Jan 10:21 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Versilcraft Yachts - MYSTERE 15 MT

20 000 EUR

03 Dhj 09:48 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MOSTES VENERE 25

28 000 EUR

18 Nën 10:39 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bruno Abbate - Primatist 30

10 000 EUR

01 Nën 16:48 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Italcraft  ·  Tiranë

Italcraft Ex Motovedetta classe N500

35 000 EUR

01 Nën 11:41 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gariplast Freeway 43

55 000 EUR

21 Tet 12:29 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PERSHING 30

30 000 EUR

14 Tet 11:31 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apreamare Cabin 10

85 000 EUR

27 Qer 18:54 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Turizem

140 000 EUR

24 Shk 23:38 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Skaf cranci 28 sport

59 000 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 11:56 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skaf

31 000 EUR


MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të anijeve me motorë nga markat dhe modelet e ndryshe. Shikoni njoftimet për skaf, mini jaht, varka, varka peshkimi apo anije peshkimi dhe shumë të tjera.


Të gjitha llojet e anijeve me motor në shitje


Në MerrJep.al ju mund të gjeni anijen që ju përshtatet juve në mesin e mijëra njoftimeve. Gjeni anije me motor nga më të ndryshmet si Skaf Suzuki, Gomone me motor Suzuki, Honda marine, Honda 50 CV, Honda Four Stroke, Mercury Marine, Selva 25 HP, Selva Marine, Mostro Yamaha, Yamaha F350 Fostroke, Yamaha S, Yamah Foribord, Yamah 50HP, Coverline 640, Sea Doo, Sea Doo Bombardier, Sea doo Spark, dhe shumë marka dhe modele të tjera në shitje.


Blej dhe shit anije me motor në MerrJep.al


Nëse posedoni anije të ndryshme me motor të reja apo të përdorura ju mund ti shisni ato lehtëdhe shpejtë në MerrJep.al. Krijo njoftime sot duke plotësuar formularin me tëdhëna të anijes dhe shisni skaf, minijaht, jaht, gomone me motorë, varka me motor, anije peshkimi dhe mjete të ndryshme.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione