Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Anije me motor Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Suzuki , 62
Shetland , 2
WellCraft , 2
Honda , 25
Bayliner , 11
Yamaha , 102
SeaDoo , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Anije dhe skuterë uji,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Anije dhe skuterë uji | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:03 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 17:06 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Mercury 40hp 2t viti 2000

1 200 EUR

Dje 16:14 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ranieri 2017 urus

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:13 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Mercury 40-60 4t injeksion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:44 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET Gomone 5.5 M motorr 4 t 90 cv

13 500 EUR Çmimi me zbritje

11 Qer 10:34 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOMONE 2016 6M SUZUKI 140

27 000 EUR

11 Qer 08:53 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Suzuki evinrud

4 800 EUR

10 Qer 15:48 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

2 yamaha 250

14 000 EUR Çmimi me zbritje

10 Qer 11:11 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Yamaha parsun 15/20c

1 500 EUR

10 Qer 11:11 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Yamaha 9.9/15��

1 000 EUR

09 Qer 12:46 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Duck tour

49 500 EUR

09 Qer 08:43 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone 2,45

600 EUR

09 Qer 08:43 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  ZODIAC  ·  Tiranë

Gomone zodiac

500 EUR

09 Qer 08:43 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

✅Gomone 3.80 gjatesi ✅

550 EUR Çmimi me zbritje

09 Qer 08:42 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Wooden  ·  Tiranë

⚓️Gomone suzumar⚓️

450 EUR

09 Qer 08:42 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

⚓️Gomone e re gjatesi 2.80

600 EUR

09 Qer 08:41 Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Tiranë

⚓️Gomone Honda⚓️

600 EUR

09 Qer 08:41 Anije me motor  ·  Selva Marine  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

✅Gomone te ndryshme ✅

1 234 EUR

09 Qer 08:40 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Wooden  ·  Tiranë

⚓️gomone me rezine 3.50 gjatesi

800 EUR

08 Qer 02:29 Anije me motor  ·  SeaDoo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Seadoo anije me dy motorra jet

8 499 EUR

07 Qer 17:55 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA 350HP

34 000 EUR

06 Qer 08:38 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone zodiac

550 EUR

04 Qer 23:30 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone te Vogla me motorr

450 EUR

04 Qer 10:51 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bayliner Ciera 245

04 Qer 10:49 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bayliner Ciera 245

03 Qer 21:45 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SKAF YACHT 13.metra me naft

85 000 EUR

03 Qer 20:05 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Mercury 75-90 CV 4 kohë

3 700 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 13:50 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Skafi Yamaha

2 700 EUR

02 Qer 12:20 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

JACHT 13.m 2 motorra naft

85 000 EUR

02 Qer 10:13 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Jeanneau Cap Camarat 4.7 me motorr 60HP Yamaha + Karrel

24 500 EUR

01 Qer 10:42 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone 2.40 gjatesi

450 EUR

28 Maj 18:25 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Okazion skafi shitet ndrrohet me makine +-

7 200 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 16:30 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

SHITET GOMONE ME MOTORR

950 EUR

26 Maj 23:56 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone suzumar 360 e re ��

150 000 LEK

26 Maj 18:59 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Gomone-karrel

2 600 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 17:35 Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Tiranë

honda 75-90 cv 4 kohe

3 700 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 18:59 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone

2 100 EUR

20 Maj 13:15 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Escape  ·  Tiranë

Gomone marshall

1 200 EUR

18 Maj 05:35 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorra 4 kohësh injeksion

345 EUR

16 Maj 20:48 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Tiranë

Skaf Scand Boats

28 500 EUR

11 Maj 20:41 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

⚓️Gomone europa 2.4⚓️

450 EUR

11 Maj 19:00 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet skafi

11 Maj 18:44 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Shitet skaf i ri

50 000 EUR

08 Maj 18:57 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Escape  ·  Tiranë

Shitet Skafi

4 200 EUR

06 Maj 19:21 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Capri  ·  Tiranë

Shitet gomone 3.3m e re me dogan

900 EUR

03 Maj 13:19 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sea ray 7 mt

9 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Anije dhe skuterë uji në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Anije dhe skuterë uji | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione