Tiranë | Anije dhe skuterë uji | Anije me motor

Suzuki , 18
Shetland , 1
Honda , 8
Bayliner , 3
Yamaha , 50
SeaDoo , 5
16 Sht 09:44 ,

Bayliner capri

11 999 EUR

01 Gush 19:14 ,

gomone me motorr

1 500 EUR

23 Qer 22:30 ,

navigatore 3

350 EUR

14 Qer 12:47 ,

Skaf

5 500 EUR

16 Maj 12:50 ,

Gomone

1 600 EURNë fillim