HP elitedesk cpu: core i5. ram 8gb.ssd128

Shitet nga: marjo 02 Korr 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Model Tjeter
(core i5 gen4.......8gb ram........128ssd......intel 5000 grafik... (mund te hapi dhe video 4k). Windows 10...Eshte kompjuter shume i shpejt dhe eshte perfekt per te kursyer hapsire. garancia nje vit.......... DISPONOJ SASI...........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim