Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hewlett-Packard(HP) Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Shk 01:34 Kompjutera desktop , Durrës

Server Hp pro liant Ml 10v2

700 EUR

26 Korr 18:54 Kompjutera desktop , Durrës

Okazionmn

450 EUR Çmimi me zbritje

30 Qer 22:21 Kompjutera desktop , Durrës

Shes kompiuter gaming

400 000 LEK

26 Pri 08:19 Kompjutera desktop , Durrës

Set Kompjuteri

7 999 LEK

23 Pri 00:04 Kompjutera desktop , Durrës

HP PRODESK G4 I5 GEN8

170 EUR Çmimi me zbritje

10 Mar 18:29 Kompjutera desktop , Durrës

Hp Compaq (Gaming)

150 EUR Çmimi me zbritje

05 Tet 16:03 Kompjutera desktop , Durrës

Shiten

08 Gush 10:05 Kompjutera desktop , Durrës

kompjuter

50 EUR

21 Maj 12:13 Kompjutera desktop , Durrës

Kompjutera

1 000 EUR

15 Jan 23:39 Kompjutera desktop , Durrës

Pc gaming per Free Fire

150 EUR

15 Jan 16:59 Kompjutera desktop , Durrës

PC per Lojra

150 EUR

12 Tet 11:57 Kompjutera desktop , Durrës

Gaming PC COREI7 gtx1050ti

43 000 LEK

08 Tet 11:43 Kompjutera desktop , Durrës

Gaming PC

43 000 LEK

28 Sht 09:35 Kompjutera desktop , Durrës

GAMING PC okazion

43 000 LEK

16 Sht 20:43 Kompjutera desktop , Durrës

Kompjuter Pc

150 EUR

10 Gush 13:30 Kompjutera desktop , Durrës

Shitet computer

20 000 LEK

15 Mar 23:53 Kompjutera desktop , Durrës

Printer ht

100 LEK

26 Shk 18:57 Kompjutera desktop , Durrës

pc gaming okazionn

270 LEK

08 Nën 21:20 Kompjutera desktop , Durrës

Shitet PC komplet.

130 LEK

23 Sht 10:28 Kompjutera desktop , Durrës

HP E8400

150 EUR

17 Korr 15:08 Kompjutera desktop , Durrës

Shes PC

250 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione