Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjutera desktop Të gjitha në Durrës

Acer , 24
Apple , 19
Apple , 2
Microsoft , 2
Asus , 32
Dell , 48
Lenovo , 23
Toshiba , 1
Compaq , 5
LG , 9
Samsung , 7
Sony , 17

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 00:15 Kompjutera desktop , Durrës

PC-Kompjuter OKAZION

45 EUR Çmimi me zbritje

25 Mar 12:31 Kompjutera desktop , Durrës

Gaming pc + monitor 240hz

950 EUR

08 Mar 13:57 Kompjutera desktop , Durrës

okazion set-e pc

100 EUR

04 Mar 13:09 Kompjutera desktop , Durrës

Pc Dell set i kompletum

80 LEK

21 Shk 08:49 Kompjutera desktop , Durrës

GEFORCE RTX 3060 Kart Grafike.

70 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Shk 01:34 Kompjutera desktop , Durrës

Server Hp pro liant Ml 10v2

700 EUR

06 Shk 01:25 Kompjutera desktop , Durrës

Server Dell T430 Super

1 300 EUR

04 Shk 11:08 Kompjutera desktop , Durrës

PC GAMING

800 EUR

29 Jan 15:08 Kompjutera desktop , Durrës

Medium Gaming Pc - rx 570

34 500 LEK

12 Jan 23:03 Kompjutera desktop , Durrës

Pc Gaming

350 EUR

08 Jan 22:21 Kompjutera desktop , Durrës

Playstation

17 000 LEK

07 Jan 02:23 Kompjutera desktop , Durrës

Ps4

150 EUR

06 Jan 20:07 Kompjutera desktop , Durrës

Ps4 pro

150 EUR

06 Jan 20:01 Kompjutera desktop , Durrës

Ps4

150 EUR

13 Nën 22:50 Kompjutera desktop , Durrës

Xbox One S

25 000 LEK

24 Tet 01:24 Kompjutera desktop , Durrës

Medium Pc Gaming

30 000 LEK

21 Tet 10:59 Kompjutera desktop , Durrës

Dell Vostro 3888

500 EUR

20 Tet 14:16 Kompjutera desktop , Durrës

shitet pc i ri

55 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione